Zmena programu vyhradená.
Agenda bude zverejnená čoskoro.
Nebojte sa “GRCu”
Legislatíve požiadavky a regulácie mnohým organizáciám robia vrásky na čele, ale inak sa nedá. Aby sa zvýšila odolnosť organizácií voči kybernetickým hrozbám a vytvoril sa jednotný rámec obrany, sú potrebné zákony a pravidlá. Tie pomáhajú určiť čo a ako chrániť, popísať riziká a riadiť ich, vytvoriť rámce a posilniť obranyschopnosť. Okrem týchto tém sa ale dotkneme aj citlivého miesta, a tou je bezpečnosť dodávateľského reťazca.
V dnešnej dobe sú DDoS útoky s cieľom narušiť plynulý priebeh verejne dostupných služieb na dennom poriadku. Čoraz častejšie sa objavujú, či už ako súčasť hybridnej vojny, hacktivizmu alebo ako súčasť konkurenčného boja. Ich realizácia je lacná a jednoduchá obrana násobne zložitejšia a drahšia. Cieľom týchto útokov sú konkrétne zariadenia, služby alebo infraštruktúra a často s nimi majú problém vysporiadať sa aj poskytovatelia internetových služieb. Viete aké sú efektívne spôsoby ochrany voči DDoS útokom?
Každodenná prevádzka zabezpečenia organizácie je nikdy nekončiaci proces. Vstupujú do toho najmä organizačné a technické opatrenia, pár kvapiek adrenalínu, množstvo znalostí a neustále sa meniace prostredie – ako interné z pohľadu biznisu, tak aj externé, z pohľadu hrozieb. S panelistami si prejdeme, ako optimálne navrhnúť bezpečnostnú architektúru, následne implementovať bezpečnostné opatrenia, bezpečnostný monitoring a ako na testovanie odolnosti, kvality a funkčnosti týchto opatrení tak, aby sme čo najviac ochránili dáta, systémy a infraštruktúru organizácie.
Partneri konferencie sú pozvaní na pódium a majú 3 minúty na to, aby dali zo seba maximum a predstavili svoj produkt alebo službu. Po skončení prezentácie bude publikum hlasovať za svojho technologického favorita. Kto sa ním stane?
Dobrý bezpečnostný incident nikdy nie je zlý. Ak ho organizácia prekoná, a samozrejme ak ho prežije, posilní ju to. Príde moment uvedomenia, firma sa stáva odolnejšou, pripravenejšou, súdržnejšou. Čo nás naučili bezpečnostné incidenty za ostatné dva roky? Bezpečnostní experti zdieľajú reálne príklady z ich života, bohaté na skúsenosti a odporúčania. Dokážeme sa poučiť aj na cudzích chybách, alebo len na tých vlastných?
- Nábor, resp. výber ľudí po novom
- Rozdiel pri nábore medzi generáciami
- Aké sú v súčasnosti otvorené pozície na bezpečnosti
- Starostlivosť o ľudí (rozdiel medzi prvými dňami a neskôr)
- Rozvoj ľudí